Mobile Menu ICO

S nami znamená pre Vás

O spoločnosti

  • Sme obchodno – zasielateľská spoločnosť, ktorá si svojim prístupom a pohotovými reakciami postupne buduje silné meno na trhu. Naša práca je výsledkom dlhoročných skúseností v oblasti obchodu, zasielateľstva a špedície. Pri poskytovaní služieb našim zákazníkom sa riadime mottom “S nami znamená pre Vás”.

    Našimi kontaktmi, skúsenosťami a pohotovými reakciami v rôznych, aj výnimočných situáciách, vieme zabezpečiť servis, ktorý bude výsledkom vašej spokojnosti. Svojim súčasným, ako aj potencionálnym klientom poskytujeme možnosti prepravy tovaru, skladovania, sprostredkovania nových obchodných príležitostí. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a ponúkame také logistické riešenie, ktoré klientovi najviac vyhovuje.

  • Za dôležitú časť našej pracovnej činnosti považujeme nepretržitý tok informácií o aktuálnej situácií, ktorá sa deje vo vašom obchodnom prípade. Považujeme za veľmi dôležité a neodkladné informovať o vzniknutých skutočnostiach v prvom rade práve Vás, nášho klienta. Sme zástancami dialógu, a preto promptne pristupujeme k vašim požiadavkám, pripomienkam ako aj vývoju na trhu.

    Referencie o našej spoločnosti z iných firiem, sú obsiahnuté nielen v hutníckom, chemickom alebo baníckom priemysle, ale aj v agrokomoditách a obchode s drevom.

    Drana s.r.o. ako tím disponuje jazykovými znalosťami svojich zamestnancov z anglického, maďarského a poľského jazyka, preto je rýchla a bezproblémová komunikácia takisto jednou z našich priorít.